Absolwent Akademii Spraw Wewnętrznych w zakresie prawno-administracyjnej ochrony porządku publicznego, Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku administracja publiczna, jak również studiów podyplomowych w Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku ochrona osób i mienia oraz  w Wyższej Szkole Biznesu w zakresie zarządzania ryzykiem, jak również uczestnik wielu  interdyscyplinarnych kursów, szkoleń i konferencji. Od 2013r. Rzeczoznawca Polskiej Izby Ochrony z zakresu ochrony osób i mienia i zarządzania bezpieczeństwem obiektowym, od 2015r. biegły sądowy z wymienionego zakresu przy Sądzie Okręgowym w Katowicach i w Opolu. Doradca i project manager w firmach sektora usług ochrony i bezpieczeństwa. Wykładowca akademicki na kierunkach bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Emerytowany podinspektor Policji pionu operacyjnego i prewencji, odpowiedzialny za wdrażanie i realizację w woj. śląskim programów profilaktycznych i kampanii społecznych („Razem bezpieczniej”, „Pełnosprawne bezpieczeństwo”).

Swoje zainteresowania zawodowe koncentruję głównie na edukacji branży „security”   i detektywistyki w Polsce, nie szczędząc sił w krzewieniu „kultury bezpieczeństwa” i wzmacnianiu społecznej  świadomości zagrożeń cywilizacyjnych. Twórca idei detektywa korporacyjnego, współzałożyciel POLSKIEJ FEDERACJI DETEKTYWÓW Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Od lat współpracuję z wyższymi uczelniami i instytucjami oświatowymi. Autor programów i trener wiodący projektów z PO KL. Autor publikacji „Zagrożenia bioterroryzmem” i kilku innych w Kwartalniku Policja, Ochrona mienia i informacji oraz manuskryptach wydanych przez Colegium Bobolanum i Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy. Pomysłodawca, organizator i uczestnik międzynarodowych konferencji „Technika dla bezpieczeństwa”, pasjonat teorii ciągłego doskonalenia, dążący do celu z poszanowaniem własnych wartości, Partnerów i Klientów.

 

 

              O mnie!

Adres email
Numer telefonu
Treść wiadomości
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Formularz został wysłany.
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

andrzejmachowski@interia.pl

667 666 322

Skontaktuj się z nami

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Kontakt

 

ul. Gen. Z. W. Jankego 225/9

40-684 Katowice

+48 667 666 322 

andrzejmachowski@interia.pl